O Nás


Bowling a kužeky je náš život, naše práce.

Mnoho let se zabýváme montáží, výrobou, vývojem, servisováním technologii. Pro bowling a kuželny.

O bowlingu vy nemusíte vědět nic. Stačí nám jen sdělit místo kde chcete bowling nainstalovat a o zbytek se již postaráme my. Nabízíme varianty od levných „ekonomických“ řešení až pro luxusní provedení.

Realizujeme kompletní dodávku a montáž nových bowlingových, kuželkářských drah, a herních center.
To vše na klíč. Elektronika, kterou používáme je vyvinuta v naší republice, je zásadně nová a v českém jazyce, což umožňuje snadnou obsluhu a také okamžitý a levný servis.


Poskytujeme 24 měsíční záruku na dodávky. Garantujeme vysokou odolnost a přesnost stavěcích mechanismů, a kvalitu použitých materiálů. Parametry zařízení splňují přísná kritéria, která uspokojí jak amatérské hráče, tak profesionály.
Dráhy jsou se syntetickým povrchem tl. 13mm v provedení UV, rovněž kuželky a koule jsou v provedení UV (Glow). Naše nabídka je dále rozšířena o prodej náhradních dílů, hracích potřeb, čistících prostředků a předmětů.


Zajišťujeme dodávku a montáž drah, hracího prostoru, technologického zařízení, konstrukce pod stavěče kuželek, čelní dělící stěny, povrchových úprav všech ploch, dodávky všeho potřebného příslušenství. Součástí dodávky je i proškolení obsluhy zařízení a dodání podrobných návodů k obsluze a údržbě.


Celý provoz je řízen počítači. Řídící počítač je umístěn v baru (na přání je možno doplnit i ovládací pult na dráhy). Tento počítač sleduje a řídí časový nájem dráhy, eviduje tržbu jak celkovou, tak u jednotlivých číšníků a samozřejmě také vystavuje paragony. Eviduje počet hráčů, přehled nahraných bodů a po ukončení hry vytiskne výpis jednotlivých her.

Nad jednotlivými drahami jsou instalovány monitory, kde jsou zobrazena jména hráčů a dosažené výsledky (v jednotlivých hodech i kolech) ve formě přehledné tabulky. Při dosažení určitých druhů hodů se na monitorech zobrazují obrázkové animace. V současné době si můžete vybrat z 8? tématicky zaměřených animací, které podtrhují styl bowlingového centra. Na těchto monitorech lze také zobrazit reklama.

Případné dotazy rádi zodpovíme, napište nám nebo nás kontaktujte telefonicky.
Zapsáno v Obchodním rejstříku KS Brno, oddíl C, vložka 455606